اخبار > فراخوان مرحله سوم واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی منتشر شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مرحله سوم واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی منتشر شد

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، از انتشار فراخوان مرحله سوم واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط خبر داد.
دکتر مجید رضازاده، با اعلام این خبر، خاطرنشان ساخت: این فراخوان مختص مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی است که در دو فراخوان گذشته فاقد متقاضی و یا متقاضی واجد شرایطی برای واگذاری آنها انتخاب نشده است.
وی، افزود: متقاضیان واجدشرایط تا تاریخ 14 شهریورماه جاری فرصت دارند تا با مراجعه به مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی و ادارات کل بهزیستی استان مربوطه نسبت به شرکت در فراخوان مرحله سوم اقدام کنند.
به گفته سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، براساس مصوبه بهمن ماه سال 96 شورای عالی اداری، مراکز آموزش علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی تا 31 شهریورماه جاری امکان فعالیت دارند و تداوم فعالیت آنان پس از تاریخ مذکور صرفا در قالب بخش خصوصی امکان پذیر است.
وی، افزود: براساس مصوبه مذکور، مراکز آموزش علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی که تا تاریخ 31 شهریورماه جاری به بخش خصوصی واجد شرایط واگذار نشوند، منحل خواهند شد.
دکتر رضازاده، با بیان اینکه "موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی درراستای عمل به مصوبه شورای عالی اداری تاکنون نسبت به انتشار دومرحله فراخوان جایگزینی امتیاز مراکز آموزشی تابعه اقدام کرده است"، تصریح کرد: باتوجه به زمانبندی مصوبه مذکور، فراخوان مرحله سوم واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به نوعی آخرین فراخوانی است که توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی منتشر می شود و سعی می کنیم مراکز آموزشی که در دو فراخوان گذشته اقدامات در راستای واگذاری آنها به بخش خصوصی واجد شرایط به نتیجه موردنظر نرسیده است، را درقالب این فراخوان ساماندهی کنیم.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، تاکید کرد: متقاضیان واجد شرایط در استان های مختلف می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز آموش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی و ادارات کل بهزیستی در استان متبوع مراجعه و یا با شماره تلفن های 5-88551371 با پیش شماره 021 تماس حاصل نمایند.
رضازاده در پایان بر ضرورت رعایت دستورالعمل دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه جایگزینی مراکز وابسته به دستگاه های اجرایی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: شیوه نامه واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط، ذیل دستورالعمل مذکور تهیه و تدوین شده است.


١٥:١٧ - دوشنبه ١١ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٧١خروج