اخبار > جزئیات واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط تشریح شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط تشریح شد

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، از اتمام فرآیند تدوین شیوه نامه واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط و ارسال این شیوه نامه برای ادارات کل بهزیستی جهت اجرا، خبر داد.
دکتر مجید رضازاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با اعلام این خبر افزود: تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا با رعایت محدودیت زمانی شدیدی که برای تدوین این شیوه نامه وجود داشت، بتوانیم شیوه نامه جامع و مناسبی تدوین کنیم.
وی افزود: شیوه نامه واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط، در یک فرآیند اصولی و در مشورت با کارشناسان، صاحب نظران و مسئولین مربوطه تدوین شد و جهت اجرایی کردن در اختیار ادارات کل بهزیستی قرار گرفت.
رضازاده، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، شخصیت حقوقی واجد شرایط برای هر مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به زودی درقالب یک فرآیند مشخص و استاندارد انتخاب و به تبع آن امکان پذیرش دانشجو برای این مراکز در نیم سال اول سال تحصیلی 98-99 فراهم خواهد شد.
به گفته وی، انتشار فراخوان واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط، از فردا سه شنبه 21 خردادماه 98 از طریق ادارات کل بهزیستی آغاز می شود و به مدت یک هفته نیز ادامه دارد.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، تاکید کرد: متقاضیان واجد شرایط در استان های مختلف می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات کل بهزیستی در استان متبوع مراجعه و یا با شماره تلفن های 5-88551371 با پیش شماره 021 تماس حاصل نمایند.
رضازاده در پایان بر ضرورت رعایت دستورالعمل دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه جایگزینی مراکز وابسته به دستگاه های اجرایی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: شیوه نامه واگذاری مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به بخش خصوصی واجدشرایط، ذیل دستورالعمل مذکور تهیه و تدوین شده است.
لازم به ذکر است، براساس مصوبه بهمن ماه سال 96 شورای عالی اداری، مراکز آموزش علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرای می بایست منحل و یا به بخش خصوصی واجد شرایط واگذار شوند.

 

 


١١:١٠ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٢٣٠    /    تعداد نمایش : ١٠٠٥خروج