اخبار > سرپرست جدید مدیریت امور مالی موسسه منصوب شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست جدید مدیریت امور مالی موسسه منصوب شد

با حکم دکتر مجید رضازاده سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، "احمد گل جان اکبری" به عنوان سرپرست مدیریت امور مالی موسسه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، "تحقق بیش از پیش انظباط مالی"؛ "تدبیر لازم جهت وصول به موقع درآمدها"؛ "صرفه جویی"؛ "بررسی راه هایی برای اداره مالی مراکز تا زمان واگذاری"؛ "تسریع در امر تنظیم صورت های مالی(حسابرسی) و رفع نقیصه های احتمالی در این زمینه"؛ "به روز رسانی اسناد مالی مورد رسیدگی"؛ "نگهداری حساب جمعداری اموال و نظارت بر حسن اجرای ضوابط مربوطه"؛ "رفع تنگناهای مالی مراکز"؛ "نظارت و کنترل بر کلیه پرداخت ها(حقوق و مزایا)"؛ "ارائه گزارش مالی و بودجه ای"، از جمله مهم ترین اولویت های درنظرگرفته شده برای مدیریت امور مالی موسسه در دور جدید فعالیت تعیین شده است.
لازم به ذکر است، احمد گل جان اکبری پیش از این در بخش امور پشتیبانی موسسه مشغول به فعالیت بود که با تعیین سیاست استفاده از ظرفیت کارشناسان دفاتر مختلف در مدیریت بهینه موسسه، به عنوان سرپرست جدید مدیریت امور مالی موسسه منصوب شد.
گفتنی است، دکتر رضازاده سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، همچنین در نامه ای جداگانه از زحمات جناب آقای قاسمعلی توکلی مدیر پیشین امور مالی موسسه تشکر و قدردانی کرد.


١٣:١٠ - يکشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٨٨خروج