اخبار > نشست هم اندیشی سرپرست موسسه با جمعی از مدیران کل بهزیستی استانها برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی سرپرست موسسه با جمعی از مدیران کل بهزیستی استانها برگزار شد


اولین نشست هم اندیشی سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با جمعی از مدیران کل بهزیستی استانها، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، این نشست به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور جمعی از معاونین و مدیران موسسه در محورهای "چشم انداز فعالیت مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی"؛ "بررسی موانع و مشکلات مراکز آموزشی و راهکارهای رفع این موانع و مشکلات"، "راهکارهای ساماندهی مناسب نیروی انسانی مراکز آموزشی تابعه"، برگزار شد.
دکتر مجید رضازاده سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، در این نشست طی سخنانی ضمن تشریح وضعیت کنونی فعالیت مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، از تدوین برنامه های راهبردی به منظور تداوم بهره مندی حوزه رفاه اجتماعی از خدمات آموزشی و پژوهشی این مراکز خبر داد.
به گفته وی، شورای راهبردی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، به زودی تشکیل می شود و با تشکیل این شورا اجرای سیاستگذاری های صورت گرفته، تسریع می یابد.
دکتر رضازاده، ابراز امیدواری کرد که با تدابیر اندیشیده شده درراستای تداوم فعالیت مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی ، بتوا ن ضمن بالا بردن توان کارشناسی و تخصصی شاغلین حوزه رفاه اجتماعی؛ بهره وری ارائه خدمات در این حوزه را نیز ارتقاء داد.
لازم به ذکر است، مدیران کل بهزیستی استانها نیز در این نشست به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مباحث مطروحه پرداختند و درپایان مقرر شد تا در قالب کارگروهی نسبت به اجرای برنامه های مصوب درراستای ساماندهی مناسب وضعیت مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، اقدامات لازم صورت پذیرد.
گفتنی است، دومین نشست هم اندیشی سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با سایر مدیران کل بهزیستی استانها، در هفته آینده برگزار می شود.


١٣:٤٦ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٢١٩    /    تعداد نمایش : ٤٩٢خروج