اخبار > جزئیات دور جدید بازدید از مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات دور جدید بازدید از مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی

مدیر دفتر نظارت بر مراکز و امور دانش آموختگان موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، از آغاز دور جدید بازدید از مراکز آموزشی تابعه موسسه همزمان با آغاز دور جدید مدیریت در موسسه، خبر داد.
علیرضا روحانی، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با اعلام این خبر، افزود: ارتباط سازمانی موسسه و مراکز آموزشی تابعه مدتی بود که به دلایل مختلف عملا قطع شده بود. خوشبختانه با آغاز دور جدید فعالیت موسسه از اواسط اردیبهشت ماه 98، این ارتباط مجددا برقرار شده است.
وی افزود: در این راستا و به منظور بررسی و ارزیابی فعالیت مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی در حوزه های مختلف، تیمی در ستاد موسسه با مشارکت همکاران دفاتر مربوطه، تشکیل شده است و هر هفته به فراخور زمان از یک تا سه مرکز آموزشی بازدید به عمل می آید.
روحانی، با بیان اینکه "مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی بازوان اجرایی موسسه در اجرای مناسب و استاندارد آموزش های عالی علمی کاربردی در حوزه رفاه اجتماعی محسوب می شوند"، خاطرنشان ساخت: بدون شک فرآیند اجرای این آموزش ها و نحوه عملکرد اداری و مالی مراکز در این راستا، مستلزم نظارت دقیق ازجانب موسسه است و ما در دور جدید بازدید از مراکز آموزشی تابعه، سعی می کنیم عملکرد آنها در حوزه های مختلف آموزشی و اداری و مالی را ارزیابی و نتایج این ارزیابی ها را درقالب فرمت مشخصی دراختیار سرپرست موسسه و جانشین ایشان قرار دهیم.
به گفته وی، این بازدیدها به صورت سرزده و همچنین گزارش خلاصه آن هرهفته در شورای معاونین و مدیران موسسه تشریح می شود.
مدیر دفتر نظارت بر مراکز و امور دانش آموختگان موسسه، در پایان تصریح کرد: ارزیابی شفاف و مستند عملکرد آموزشی و اداری و مالی مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی می تواند نقش مهمی در آستانه واگذاری این مراکز به بخش خصوصی واجدشرایط، ایفا نماید و یاریگر تعیین کننده ای برای موسسه در اجرای مناسب فرآیند واگذاری، باشد.


١٢:٠٩ - دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٢٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٧١خروج