به همت مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان خراسان رضوی(مشهد)

اولین دوره آموزشی کوتاه مدت آموزشگر سلامت روان برگزار می شود

 

اولین دوره آموزشی کوتاه مدت "آموزشگر سلامت روان" به همت مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان خراسان رضوی(مشهد) و با همکاری اداره کل بهزیستی این استان، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی مختص به روانپزشکان و دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های تحصیلی روانشناسی و مشاوره با کلیه گرایش ها و علوم تربیتی با گرایش روانشناسی تربیتی می باشد که تا 31 فروردین ماه 1397 فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، واجدین شرایط علاقمند به شرکت در اولین دوره آموزشی کوتاه مدت "آموزشگر سلامت روان"  هستند ، می توانند برای این منظور به سامانه اینترنتی ساتب به نشانی:  https://sateb.uast.ac.ir مراجعه کنند. همچنین مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان خراسان رضوی(مشهد) نیز به آدرس: مشهد- بلوار وکیل آبادخیابان هنرستان- هنرستان 9، آماده ثبت نام حضوری از علاقمندان واجدشرایط می باشد.

لازم به ذکر است، در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر آموزشی از جانب دانشگاه جامع علمی کاربردی، اعطاء می شود.

گفتنی است، شماره تماس  05138901540آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی می باشد.

 

 

 

برچسب‌ها
پیغام خطا