توسط مدیر دفتر برنامه ریزی و توسعه خدمات آموزشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی

جزئیات برگزاری دوره آموزشی "مدیریت ایمنی بهداشت و تغذیه"اعلام شد

سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه خدمات آموزشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، جزئیات برگزاری دوره آموزشی "مدیریت ایمنی، بهداشت و تغذیه" را تشریح کرد.

 نگار نجفی در گفتگو با خبرنگار رفاهی نامه، با بیان اینکه"دوره آموزشی مدیریت ایمنی، بهداشت و تغذیه در قالب تفاهم‌نامه همکاری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی و دفتر امور توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور اجرایی شد"، تصریح کرد: معاونت آموزشی و پژوهشی موسسه به عنوان متولی برگزاری این دوره آموزشی نسبت به ثبت‌نام از علاقمندان از طریق سامانه ثبت نام و تامین محتوای آموزشی دوره و همچنین برگزاری آن متناسب با نیازها و انتظارات دفتر امور توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور، اقدام کرد.

 وی افزود: این دوره آموزشی در استان هایی که تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب لازم نرسید، به صورت غیرحضوری و در سایر استان ها به صورت حضوری برگزار شد.

 سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه خدمات آموزشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، از شرکت حدود ۷۵۰ نفر در دوره آموزشی "مدیریت ایمنی، بهداشت و تغذیه" خبر داد و گفت: از این تعداد ۷۰ نفر به صورت غیر حضوری و مابقی نیز به صورت حضوری در دوره آموزشی مذکور شرکت کردند و در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره اعطا شد.

 به گفته وی، آزمون پایان دوره آموزشی "مدیریت ایمنی، بهداشت و تغذیه" در چهار نوبت و در دو قالب "حضوری" برای استان‌هایی که تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب رسید و "غیر حضوری" برای استان‌هایی که تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسید، برگزار شد.

نجفی، در پایان تصریح کرد: با توجه به برگزاری موفقیت آمیز دوره آموزشی" مدیریت ایمنی، بهداشت و تغذیه" با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سامانه مجازی و ابراز رضایت کامل دفتر امور توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری این دوره آموزشی، شاهد هستیم که برخی دیگر سازمان‌ها، دستگاه‌ها و نهادهای دیگر از جمله دبیرخانه شورای عالی سالمندان کشور، دفتر آموزش سازمان تامین اجتماعی، اداره مستقل بهزیستی کیش و ... درخواست برگزاری دوره های آموزشی خود از این طریق را دارند.

برچسب‌ها
پیغام خطا